POBYT W WILLI STORCZYK

Zapraszamy do naszego klimatycznego zakątka. Willa znajduje się bezpośrednio przy Parku Zdrojowym. Z okien budynku mamy widok na Park Różaneczników oraz źródło Wielka Pieniawa.

Oferujemy pokoje 1,2,3-osobowe z łazienkami. Część pokoi posiada dostęp do prywatnego balkonu. Wszystkie pokoje wyposażone są w: łazienkę z wc i prysznicem, ręczniki, czajnik elektryczny i kubki, pościel, telefon, radio, internet wi-fi. Większość pokoi posiada łóżka małżeńskie. W budynku znajduje się wygodna winda z ławeczką, która zawiezie Państwa na wybrane piętro. Pokoje rozmieszczone zostały na 3 kondygnacjach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą cenową poniżej. 
Zachęcamy również do odwiedzenia naszej galerii zdjęć obiektu 

CENNIK 2024

Cennik obowiązuje poza okresami:  Wielkanoc, Majówka, Boże Narodzenie, Sylwester. 

Śniadanie realizowane jest w formie bufetu w Willi Storczyk. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia obiadokolacji bufetowej w oddalonym o 500m  Hotelu Nowy Zdrój w cenie 75 zł/os (bogaty bufet dań obiadowych z napojami i deserem).

Pobyty na minimum 3 noce
Dopłata do pokoju 2-osobowego dla jednej osoby wynosi  +50 zł/doba
Na terenie uzdrowiska Polanica Zdrój obowiązuje opłata klimatyczna w wys. 5 zł/os/doba.

Goście Willi Storczyk mogą bezpłatnie korzystać z wieczorów tanecznych 26.05, 28.05, 1.05, 3.05, 5.05, 19:00-22:00,
organizowanych w hotelu Nowy Zdrój.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE DOTYCZĄCE POBYTU

Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie oraz przez e-mail. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 74 306 76 66 lub prosimy o wiadomość na adres e-mail recepcja@willa-storczyk.pl.

Po dokonaniu rezerwacji prześlemy potwierdzenie.
Rezerwacje przyjmowane są na minimum 2 noce.

By potwierdzić rezerwację wymagana jest przedpłata za pobyt w wysokości ok 10% całkowitej kwoty rezerwacji. Szczegółowe informacje przekazujemy w trakcie dokonywania rezerwacji.

Pozostała kwota płatna jest w dniu przyjazdu do pensjonatu. Płatność pobierana jest w recepcji hotelu Nowy Zdrój przy ul. Zdrojowej 34a (500m od Willi Storczyk). Istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą płatniczą. 

Meldunek odbywa się w recepcji hotelu Nowy Zdrój przy ul. Zdrojowej 34a (ok. 500m od budynku Willi Storczyk). Tu należy odebrać klucze do pokoju oraz dokonać płatności za pobyt oraz opłatę klimatyczną. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00, a kończy o godzinie 11:00 dnia następnego.

Śniadania realizowane są w formie bufetu w Willi Storczyk.

Godziny posiłków:
śniadanie w Willi Storczyk  8:00-9:00

Istnieje możliwość wykupienia obiadokolacji bufetowej (dania gorące) realizowanej w hotelu Nowy Zdrój (500m od Willi Storczyk) w cenie 75 zł. 

Oferujemy  parking  bezpośrednio przy budynku Willi Storczyk. Cena wynosi 15 zł/doba/samochód.  Liczba miejsc jest ograniczona. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna pod numerem 74 306 76 66.

W przypadku braku miejsca przy Willi Storczyk oferujemy możliwość skorzystania z dużego parkingu znajdującego się na terenie hotelu Nowy Zdrój przy ul. Zdrojowej 34a (ok. 500m od Willi Storczyk). Parking płatny dodatkowo 20 zł/doba. Płatność za miejsce parkingowe pobierana jest w recepcji hotelu Nowy Zdrój.

Zachęcamy do skorzystania z zabiegów leczniczych, spa i masaży dostępnych w hotelu Nowy Zdrój ul. Zdrojowa 34a (500m od Willi Storczyk). Oferujemy konsultację medyczną i realizację całego pakietu zabiegów leczniczych lub pojedyncze zabiegi i masaże. Rezerwacja zabiegów pod numerem 74 306 76 77. Pełna oferta zabiegów dostępna TUTAJ

Tak. Przyjmujemy Gości ze zwierzętami. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna pod numerem 74 306 76 66.

MASZ PYTANIA?

Zadzwoń do nas. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w zarezerwowaniu pokoju.

Numer telefonu: 74 306 76 66